jmk@jmk.ee  |   7 300 541

TÖÖOTSINGU KOOLITUS

Soovides kergendada tööotsijate naasmist tööturule käivitati Euroopa Sotsiaalfondi  abiga tööotsingut toetav teenus.
Selle ettevõtmise raames pakub Johannes Mihkelsoni Keskus tööd otsivatele inimestele KOOLITUST, kus on võimalik omandada uusi teadmisi ja parandada oma tööotsinguoskusi loengute ja praktiliste treeningute abil.
Koolitus koosneb omavahel seotud teemadest, mis toetavad inimese tööotsingut, personaalset karjääri planeerimist ning tulla toime tööelus esinevate probleemidega.

Koolitused toimuvad projektide “Väärikas töö noortele” ja “Töö tänab tegijat” raames.
Koolitus (k.a. jagatavad materjalid) on TASUTA. Kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik registreerumine!

Õppekava ja sellega seonduvad dokumendid leiad siit 

Lisainfo koolituste kohta jagame infotundides, mille raames on võimalik saada täpsemat infot ning vastuseid küsimustele. Kui Sul tekkis huvi, siis võta ühendust telefonil  52 654 88 (Ingrid).

Koolitustega on rahul

Koolitusel läbitavad teemad on:

1

Psühholoogiline ettevalmistus tööotsinguks

Kursus aitab leida vastust küsimustele: Millised on minu võimed, oskused ja ettevalmistus? Kuidas leida tööd, mis mind huvitab?

4

Arvutikasutus

Hea võimalus saada teadmisi, kuidas arvutimaailm saab olla tööriistaks töö otsimisel. Kuidas koostada kandideerimisdokumente, kuidas leiab infot vabade töökohtade ja koolituste kohta. Samuti peatutakse sellel, kus veel on infot karjääriplaneerimisega seotud teemade kohta.

2

Tööintervjuu

Tööintervjuu videotreening aitab valmistuda töövestluseks. Kursuse eesmärk on õppida vähendama intervjuu ajal vaimset ülekoormust ja stressi. Tundes end töövestlusel pingevabamalt suudate paremini kontrollida olukorda ning läbirääkimised tulevase tööandjaga on edukamad.

5

Tööelu planeerimine ja suhted töökohal

Tööelu planeerimine leiab käsitlemist eelkõige kui protsess, mis on suunatud enese ettevalmistamisele elukutsevalikuks, tööleminekuks või muutuste tegemiseks oma elus.

3

Tööõigus

See kursus annab ülevaate töötaja õiguste kaitsmise võimalustest. Kursusel käsitletakse tööõiguse sätteid (Töölepingu seadus jne) ning kuidas probleeme lahendada “elust enesest” näidete abil.

6

Tööklubi

Saada informatsiooni (koolitused, vakantsed töökohad); Õppida koostama kandideerimiseks vajalikke dokumente (CV, kaaskiri, avaldus); Saada teadlikumaks, mida ootavad tööandjad

Samuti on võimalus leida meie kaasabil koht tööpraktikaks ja saada kontakt potentsiaalse tulevase tööandjaga või minna tööalasele täiendkoolitusele, et uuendada oma tööoskusi või omandada midagi uut.

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne