jmk@jmk.ee  |   7 300 541

Mida kujutavad endast meie teenused ja koolitused?

Meie meeskonnal on tööotsijatele välja arendatud kvaliteetsed teenused ning koolitusmetoodika. Need töötavad praktikas hästi ning keskus on sageli saanud tunnustust tööotsijatelt endilt, kes hindavad meie koolituste ja teenuste kvaliteeti väga kõrgelt.

Töö- ja sotsiaalsete oskuste koolitus, mida viivad läbi oma ala vaieldamatud spetsialistid aitavad töö kaotanud või tööpõllult pikalt eemal olnud inimestel saavutada vajaliku enesekindluse ja taastada sotsiaalsed oskused, mis aitavad neil tihedas konkurentsis välja paista.

Keskuse poolt pakutavad tööotsingut toetavad ja elukvaliteeti tõstvad teenused on tugiisikuteenus, võlanõustamine, karjäärinõustamine, psühholoogiline nõustamine, sõltuvusnõustamine, tööalane täiendkoolitus ja tööpraktika.

Tööotsijate aitamise ja koolitamise valdkonnas tegutsevate organisatsioonide seas meie keskust teatakse ning tunnustatakse. Meie väljatöötatud metoodika mõjub usaldusväärselt ning meie koolitatud tugiisikute võrgustik tegutseb edukalt.

TULEMUSED:

82%
on parandanud oma elukvaliteeti
68%
on leidnud töökoha
85%
soovitavad sõbrale

Korduma kippuvad küsimused

Kas koolitusel on korraldatud toitlustus?

Jah. Lühematel koolituspäevadel on tellitud kohvipausid, pikematel koolituspäevadel pakume osalejatele tasuta lõunat.

Kas koolitusel osalejatele makstakse stipendiumi?

Jah. Väikest stipendiumi makstakse koolitusel, tööpraktikal ja erialasel täiendkoolitusel osalejatele. Samuti on võimalik taotleda sõidukulude kompenseerimist.

Kas koolituse teemasid on võimalik läbida eraldi, osade kaupa?

Ei. Koolitus on üles ehitatud tervikuna. Alustanud grupp läbib kõik teemad ja jõuab koolituse lõpuni koos.

Kui pikad on koolituspäevad?

Koolituspäevade pikkus on erinev, sõltuvalt teemadest. Mõned koolituspäevad kestavad 3 tundi, mõned kuni 6-7 tundi. Täpsema päevakava saab osaleja infotundi tulles.

Kas projektis osalejatel on kohustus võtta kõiki teenuseid?

Ei. Meie projektijuhtide abiga on võimalik leida endale sobiv teenus või koolitus, alustada võib ükskõik, millisest teenusest või tööotsingukoolitusest.

Osalejad ütlevad:

“Väga hästi organiseeritud koolitused. Toredad õppejõud ja korraldaja!” Erik

“Koolituskursus annab enesekindlust, usku endasse, et ma saan hakkama. Õpetab sind analüüsima, mida on mul maailmale pakkuda, missugust töökohta ma otsin ja mida ma pean selleks tegema, et seda saada.
Väga kasulik oli videotreening. Nii põneb oli ennast kõrvalt vaadata ja pärast analüüsida, mis oli õigesti, mis mitte. Andis palju enesekindlust tööintervjuuks.
Kujunes ühine pere kus saime uusi sõpru. Kohtume ka edaspidi terve grupiga. Nii hea on kuhugi kuuluda!” Helgi