jmk@jmk.ee  |   7 300 541

JMK MEESKOND

Veronika Varep

KESKUSE JUHATAJA

Veronika on keskuse juhataja. Tema tööks on keskuse igapäevase töö koordineerimine.
Samuti vastutab Veronika taasühiskonnastamise valdkonna eest keskuses ning koordineerib tugiisikuteenust vanglast vabanevatele inimestele. Lisaks vastutab Veronika tegevuste ja teenuste eest projektis “Tähed särama”.
veronika@jmk.ee | 53 06 38 93

Tiina Laur

RAAMATUPIDAJA

Tiina on keskuse raamatupidaja. Tema ülesandeks on paberimajanduse korrektsena hoidmine.
raamatupidaja@jmk.ee | 7 300 544

TÖÖKESKUSTE SUUND

Ingrid Purje

TÖÖKESKUSE SUUNA JUHT

Ingrid koordineerib koolitusi ja teisi toetavaid teenuseid pikaajalistele töötutele ja tööotsijatele ehk 12 kuud ja kauem tööturult eemal olnud inimestele (viimase aasta jooksul võib olla siiski kuni 2 kuud töötanud).
ingrid.purje@jmk.ee | 52 65 488

Kristina Avdonina

TÖÖKESKUSTE SUUNA JUHT TALLINNAS

Kristina koordineerib koolitusi ja teisi toetavaid teenuseid pikaajalistele töötutele ja tööotsijatele (kuni 6 kuud tööturult eemal olnud inimestele) Tallinnas ja Harjumaal.
kristina@jmk.ee | 7 300 546

Rene Rässa

TÖÖKESKUSTE SUUNA JUHT TALLINNAS

Rene on Johannes Mihkelsoni Keskusega seotud nii tugiisiku kui koolitajana. Lisaks koordineerib Harjumaal tegevusi tööotsijatele, kes on vanuses 55+. On seotud ka Kaitseministeeriumiga, nimelt õpetab noortele koolis riigikaitset. Vabal ajal meeldib talle lugeda ja sporti teha.
rene.rassa@jmk.ee

Liia Tinno

TÖÖKESKUSTE SUUNA JUHT LÕUNA-EESTIS

Liia koordineerib koolitusi ja teisi toetavaid teenuseid pikaajalistele töötutele ja tööotsijatele (kuni 6 kuud tööturult eemal olnud inimestele), mittetöötavatele ja mitteõppivatele noortele ning tööturule tagasipöörduvatele lapsevanematele Võru-, Valga- ja Põlvamaal.
liia.tinno@jmk.ee | 56 62 44 41

Maria Aleksejev

PROJEKTI KOORDINAATOR

Maria on pärit Võrumaalt väiksest alevist Kobelast. Praegu elab ta suure Tallinna lähedal väikses külas Kiius. Ta töötab projektis „Tähed särama“ ja aitab Harjumaa noortel ennast leida. Suured hobid temal puuduvad, aga on kindlad asjad mida peab igal aastal vähemalt korra tegema, näiteks metsas lõkke tegemine või suvel ujumine. Kindlasti tahab ta alati metsast oma lemmikpuravikud üles leida.
maria.aleksejev@jmk.ee

Katrin Kaaver

PROJEKTI KOORDINAATOR

Katrin on Johannes Mihkelsoni Keskuses projekti “Tähed särama” juhtumikorraldaja. Vabal ajal teevad teda rõõmsaks ta lähedased (nende hulgas ka kaks suurt tiibeti mastifit!), reisimine, muusika tegemine ja sport.
katrin.kaaver@jmk.ee

Triin Rebbas

PROJEKTI KOORDINAATOR

Triin on Johannes Mihkelsoni Keskuses poole kohaga noorte juhtumikorraldaja. Teise poole oma tööajast töötab ta lahenduskeskse coachina oma ettevõttes nimega Flow Coaching. Vaba aja veedab ta joogat tehes, oma koertega koos matkates ja ratsutades.
triin.rebbas@jmk.ee

Kaisa Sikk

JUHTUMIKORRALDAJA

Kaisa on Johannes Mihkelsoni Keskuses projekti “Noored unistuste töökohani” juhtumikorraldaja. Projektiga toimetab ta Võru-, Valga- ja Põlvamaal. Tema suurteks kirgedeks on motokross, reisimine, muusika  ja mitmendat hooaega talisuplus. Aga kui väga vaja, siis ei ütle ära ka heegeldamisest 🙂
kaisa.sikk@jmk.ee

Marina Kraft

PROJEKTIJUHT

Marina “tiivustab ja innustab noori” Johannes Mihkelsoni Keskuse projektis “Noored unistuse töökohani”, oodatud on noored Võru-, Valga- ja Põlvamaalt vanuses 16-29 eluaastat. Vabal ajal meeldib talle metsas lonkida, sulgpalli mängida ja raamatuid lugeda. Aeg-ajalt tegeleb laskespordiga ning unistab roosade rooside maalimisest.
marina.kraft@jmk.ee | 523 3484

RAHVUSVAHELISE KAITSE SUUND

Mirjam Matiisen

TEAVITUSÜRITUSTE KOORINAATOR

Mirjam töötab Johannes Mihkelsoni Keskuses projekti MAX koordinaatorina. MAX projekt koondab endas 20 organisatsiooni üle Euroopa, kes tegutsevad selle nimel, et suurendada kohalike kogukondade teadlikkust ja avatust migrantide suhtes. Lisainfot MAX projekti kohta leiab siit:  http://www.unitee.eu/projects/max-maximizing-migrants-contribution-to-society
mirjam@jmk.ee | 55 47 984

VAATA VEEL:

KONTAKT:

Kontor
Riia 13-23, Tartu
7300541, 7300542
jmk@jmk.ee

Õppeklass
Lutsu 14a, Tartu
7441702
jmk@jmk.ee

EQUASS

MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskuse koolitus- ja tugiteenustele on omistatud EQUASS Assurance kvaliteedimärk.