jmk@jmk.ee  |   7 300 541

JMK MEESKOND

Veronika Varep

KESKUSE JUHATAJA

Veronika on keskuse juhataja. Tema tööks on keskuse igapäevase töö koordineerimine.
Samuti vastutab Veronika taasühiskonnastamise valdkonna eest keskuses ning koordineerib tugiisikuteenust vanglast vabanevatele inimestele.
veronika@jmk.ee | 53 06 38 93

Tiina Laur

RAAMATUPIDAJA

Tiina on keskuse raamatupidaja. Tema ülesandeks on paberimajanduse korrektsena hoidmine.
raamatupidaja@jmk.ee | 7 300 544

TÖÖKESKUSTE SUUND

Ingrid Purje

TÖÖKESKUSE SUUNA JUHT

Ingrid koordineerib koolitusi ja teisi toetavaid teenuseid pikaajalistele töötutele ja tööotsijatele ehk 12 kuud ja kauem tööturult eemal olnud inimestele (viimase aasta jooksul võib olla siiski kuni 2 kuud töötanud).
ingrid.purje@jmk.ee | 52 65 488

Margit Tago

TÖÖKESKUSE SUUNA JUHT

Margit koordineerib koolitusi ja teisi toetavaid teenuseid mittetöötavatele ja mitteõppivatele 16-29-aastastele noortele.
margit.tago@jmk.ee | 51 18 793

Kristina Avdonina

TÖÖKESKUSTE SUUNA JUHT TALLINNAS

Kristina koordineerib koolitusi ja teisi toetavaid teenuseid pikaajalistele töötutele ja tööotsijatele (kuni 6 kuud tööturult eemal olnud inimestele) Tallinnas ja Harjumaal.
kristina@jmk.ee | 7 300 546

RAHVUSVAHELISE KAITSE SUUND

Dan Prits

KULTUURI JA SPORDIPROGRAMMI JUHT

Dan on pagulaste kultuuri- ja spordiprogrammi projektijuht. Dan tegeleb projektitegevustega üle Eesti koostöös Tartu Rahvusvahelise Majaga.
dan.prits@jmk.ee | 56 950 099

Mirjam Matiisen

TEAVITUSÜRITUSTE KOORINAATOR

Mirjam töötab Johannes Mihkelsoni Keskuses projekti MAX koordinaatorina. MAX projekt koondab endas 20 organisatsiooni üle Euroopa, kes tegutsevad selle nimel, et suurendada kohalike kogukondade teadlikkust ja avatust migrantide suhtes. Lisainfot MAX projekti kohta leiab siit:  http://www.unitee.eu/projects/max-maximizing-migrants-contribution-to-society
mirjam@jmk.ee | 55 47 984

VAATA VEEL:

KONTAKT:

Kontor
Riia 13-23, Tartu
7300541, 7300542
jmk@jmk.ee

Õppeklass
Lutsu 14a, Tartu
7441702
jmk@jmk.ee

EQUASS

MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskuse koolitus- ja tugiteenustele on omistatud EQUASS Assurance kvaliteedimärk.